سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

 

  فهرست

 
 سامانه ازدواج الکتروسنتی پیوند
 پیوندهای موفق
 مقالات خواستگاری و ازدواج
 مقالات زندگی زناشویی
 احادیث ازدواج
 پندهای زندگی
 مراکز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفی کتب مفید مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخی از کتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 
جمعیت خیریه نیک اندیش


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
توجه : به استحضار میرساند که موسسه پیوند پایدار ایرانیان هیچ گونه فعالیتی در زمینه تهیه اقلام جهیزیه و مایحتاج ازدواج نداشته و ندارد. ولی بنا به درخواست مدیرعامل جمعیت خیریه نیک اندیش، متن زیر جهت معرفی و آشنایی کاربران سامانه پیوند با خدمات جمعیت خیریه نیک اندیش در بخش مقالات و کتابخانه سامانه پیوند قرار گرفته است. بدیهی است هر فردی که تمایل داشت میتواند با تماس با جمعیت مزبور و کسب اطلاعات بیشتر، بعد از بررسی صحت و سقم ادعاهای صورت گرفته بر اساس صرف و صلاح خود تصمیم گیری نماید.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام علیکم
جمعیت خیریه نیک اندیش از سال ۱۳۸۸ با شماره ثبت ۳۸۲۷۲ در به عنوان بزرگترین ستاد جهیزیه و ازدواج آسان کل کشور مشغول به فعالیت بوده به یاری خداوند متعال و همت خیرین بزرگوار تا کنون‌ بیش از ۱۴۰۰۰ سرویس جهیزیه در سراسر کشور و بیش از ۸۰۰۰ مراسم ازدواج آسان در شهر تهران برگزار نموده است.
جهیزیه این جمعیت خیریه به دو صورت ارائه میگردد.
۱_ پک ۲۵ قلمی با اقلام مشخص به ارزش ریالی حدود شش میلیون تومان بوده که مبلغ سه میلیون و ششصد هزار تومان از متقاضی دریافت و الباقی مبلغ به همت خیرین پرداخت می شود .

۲_ تنوع کالایی و قابلیت انتخاب توسط متقاضی برای کلیه لوازم خانگی و اقلام جهیزیه موجود در نمایشگاه جمعیت خیریه که این اقلام نیز شامل تخفیفات ۱۵ الی ۴۰ درصدی نسبت به قیمت روز بازار می باشد.

ازدواج آسان هم به مبلغ یک میلیون تومان بوده که شامل:
۱-ورودیه تالار پذیرایی ۲-پذیرایی میوه و شیرینی تا ۱۰۰ نفر ۳- فیلمبرداری مراسم ۴- لباس عروس ۵- آرایشگاه ۶- کارت دعوت می باشد . این مبلغ تا سقف پذیرایی صد نفر بوده و برای هر نفر اضافه میهمان مبلغ ۳۰۰۰ تومان اضافه میگردد.
البته هزینه شام جدا ازین مبلغ بوده و در اکثر موارد تخفیفاتی که در حد توان تالار باشد لحاظ شده و مبلغ نهایی توسط خود متقاضی به تالار پرداخت می گردد.
توضیحات بیشتر را هم میتوانید در کانال تلگرام جمعیت خیریه نیک اندیش مشاهده فرموده و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .
@nikandishcharity
۰۲۱۷۷۱۱۱۴۷۴
۰۹۱۲۱۲۳۰۵۶۹ سید محمود تدینی (مدیرعامل جمعیت خیریه نیک اندیش )


Copyright  2009 - 2019   ZojYabi. com   All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII