سايت زوج يابي خواستگاري (‌پيـونـد) وابسته به موسسـه پيـونـد پـايـدار ايـرانيـان ::: خدمات حرفه اي و كاملاً رايگان (بدون اخذ حتي يك ريال حق عضويت) +++ محيطي امن و بستري سالم براي انتخاب همسر هم كفو و متناسب براي ايرانيان +++ ‌مختص به ازدواج دائم ، همراه با نظارت دقيق بر عملكرد كاربران و برخورد قاطعانه با كساني كه قصد دوستي و يا ازدواج موقت داشته باشند (اخراج از سايت و بلوك آيپي) +++ عدم افشاي هويت كابران (به هيچ عنوان اطلاعات هويتي افراد اخذ نمي گردد كه بخواهد افشا شود) +++ بانك سوالات جامع و كاملاً كاربردي سايت به منظور كمك به شناخت سريع و مناسب افراد از يكديگر +++ سيستم جستجوي بسيار پيشرفته و تفاهم محور سايت براي كمك به يافتن همسر هم كفو و متناسب با خصوصيات و انتظارت دلخواه (با امكان جستجوي قريب به 90 ويژگي و خصوصيت مورد نظر) +++ كتابخانه و بانك مقالات بسيار مفيد و كاملاً كاربردي سايت براي كمك به افزايش آگاهي و اطلاعات جوانان ارجمند در موضوع ازدواج و انتخاب همسر +++ طراحي و تدوين الگوي ازدواج الكتروسنتي با هدف كمك به حل مشكل انتخاب همسر جوانان و برقراري ارتباط سالم و خانواده محور زوجين (منطبق بر آميزه هاي ديني و عرفي و مقبول نظر والدين و خانواده ها) +++ كمك به كم شدن ارتباط ناسالم و دوستي هاي خياباني و اينترنتي +++ ارائه راهكارهاي  ساده و كاملاً اطميمنان بخش (الگوي ازدواج الكتروسنتي) براي ايجاد شناخت صحيح و ارتباط سالم و خانواده محور زوجين +++ دعوت جوانان به پرهيز از تماس تلفني و ديدار خصوصي در خارج از محيط خانواده ها با تشريح معايب و سوء استفاده هاي محتمل در اين قبيل ارتباطات (حتي اگر تحت عنوان آشنايي جهت ازدواج صورت پذيرد) +++ معرفي مراكز مشاوره معتبر و رسمي براي اخذ مشاوره هاي تخصصي در رابطه با ازدواج و انتخاب همسر +++ تقديم هداياي ازدواج به زوج هاي جواني كه از طريق سايت زوج يابي خواستگاري (پيـونـد)‌ موفق به يافتن همسر هم كفو و متناسب خويش گرديده اند. . . . و من الله التوفيق

همسریابی 100% رایگـان. سایت همسریابی پیوند. کاملا رایگان  

 

 فهرست

 
 سامانه ازدواج الكتروسنتي پيوند
 پيوندهاي موفق
 مقالات خواستگاري و ازدواج
 مقالات زندگي زناشويي
 احاديث ازدواج
 پندهاي زندگي
 مراكز مشاوره ازدواج
 محرمانه با عروس و داماد
 معرفي كتب مفيد مرتبط با ازدواج + بهمراه خلاصه برخي از كتابها
 مایحتاج ازدواج
 
 سوالات جلسه خواستگاری
 

 جستجوی سریع

 
 
1-عشق سلطه گر
2-عشق نو (تازه)
اين نوع عشق ، تولد و مرگ دارد. تولد آن شروع ارتباط و مرگ آن گذر زمان در مدتي كوتاه است.
3-عشق نياز
تولد : شرايط بحراني و نيازمند <> مرگ : شرايط عادي
4- عشق فراق
تولد: فراق <> مرگ: وصال

5- عشق لايق
تولد: شناخت تناسب۱) چه عادت‌هایی دارد؟
۲) زبان ابراز عشق طرف مقابلتان چیست؟
۳) نظر طرف مقابل در مورد فرزند چیست؟
۴) روابط خانوادگی او چگونه است؟
۵) طرف مقابل چگونه از پس لحظات سخت بر می‌آید؟
۶) آیا هر دو اعتقادات مذهبی یکسانی دارید؟
۷) انتظار او از ازدواج چیست؟
۸)اكثر مراجعان براي مشاوره ازدواج زماني مراجعه ميكنند كه خطبه عقد جاري شده و مقدمات ازدواج هم فراهم شده. در مراجعات بعد از ازدواج و طلاق نيز اساسي ترين مشكل كه مطرح ميشود مساله عدم تفاهم است. بسياري از دختران و پسران به واقع نمي دانند كه در مورد چه موضوعاتيآدم ها به سه دسته سمعی، بصری و لمسی تقسیم می شوند. طرفتان را برانداز کنید و ببینید چطور موجودی است و در کدام دسته از این سه دسته قرار می گیرد تا با او به بهترین شیوه رفتار کنید.
- بصری ها عاشق هیجانند.
- سمعی ها سخنورترند.
- لمسی ها احساسشان عمیق تر اسيادتان باشد جدايي قبل از ازدواج به شما آسيبي بسيار كمتر از جدايي بعد از سال‌ها زندگي خواهد زد.
اگر پيش از زندگي زير يك سقف، چند قدم برداريد مي‌توانيد بهتر تصميم بگيريد و موفق‌تر پيش برويد.
خط قرمز ها را ببینید
محدودیتهایتان را روشن کنید
در مورد خان


صفحه قبل  |   1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  از 21    |  صفحه بعد

Copyright  2009 - 2019   Zoj Yabi .com  All rights reserved.
كليه حقوق اين مجموعه متعلق به جامعه مجازي پـيــونـد (سايت زوج يابي) می‌باشد و هرگونه كپي برداري از آن ممنوع است.
 Sponsor by  PPII